PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA ZOBOWIĄZUJE

STUDIO SKORPION specjalizuje się w realizacji projektów filmowych dla biznesu i instytucji. Na zlecenie inwestora produkujemy, zwykle charakterystyczne, dynamiczne filmy reklamowe i promocyjne, które skutecznie kreują wizerunek firmy, jak również produktów i usług.

Specjalizujemy się również w realizacjach filmów z konferencji, szkoleń, wyjazdów integracyjnych. W naszym studiu wykonujemy pełną post-produkcję materiałów. Poprzez nasze doświadczenie w produkcji filmów jesteśmy wstanie zrealizować wszystkie pomysły klienta .

W zakres naszych usług wchodzą:

  • Filmy reklamowe
  • Filmy promocyjne
  • Filmy korporacyjne
  • Filmy dokumentalne
  • Reportaże
  • Teledyski

Tworzy filmy reklamowe do emisji telewizyjnej (zgodnie z normami telewizyjnymi), do projekcji na reklamach zewnętrznych i do Internetu. Filmy reklamowe są jednym z najskuteczniejszych narzędzi promocyjnych, a dzięki wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu oraz kreatywności, są także nowoczesne, atrakcyjne i skuteczne.

Skuteczny i nowoczesny film promocyjny, to narzędzie pokazujące korzyści ze współpracy pomiędzy instytucją a klientem. Realizowane przez nas filmy mogą być przesyłane Państwa klientom na nośnikach, mogą być emitowane np. podczas targów, czy mogą, też być zamieszczane na stronach WWW. Film promocyjny jest dłuższy, niż reklama i z reguły krótszy, niż film korporacyjny.

fot1

 

Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na używanie filmu korporacyjnego jako skutecznego zabiegu marketingowego. Film korporacyjny jest filmem prezentującym sposób działania przedsiębiorstwa, jego historię, produkty, relacje inwestorskie, relacje z klientami. Czas trwania takiego filmu nie ma ograniczeń, zależy tylko i wyłącznie od oczekiwań klienta.

Wiele procesów, zdarzeń, czy zjawisk wymaga upamiętnienia obrazem na nośnikach elektronicznych. Film dokumentalny, to idealny sposób na przekazanie rzetelnie i obiektywnie wiedzy. Ten rodzaj filmu przekazuje treść za pomocą faktów i w sposób przyjazny dla widza.

Nasze doświadczenie w zakresie produkcji reportaży pozwala nam zrealizować od początku do końca każde wyzwanie. Możemy skupić się na dokumentacji tematu, a proces produkcji zakończymy nowoczesnym montażem i udźwiękowieniem.

Wykonujemy także kopie z systemów, DVCAM, DVCPRO, DV, mini DV, D8, Hi 8, S-VHS, 8 mm, VHS, VHS-C. na dowolny nośnik. Wykonujemy Authoring DVD . Efekt końcowy jest uzależniony od oczekiwań i potrzeb klienta.